La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

26

0

@ViscaBarca123 Jest wogole jakis stream?

1

@ViscaBarca123 No R10 teraz przydałby sie jako pomocnik. Bo z trojki Iniesta Busi i Rakieta zaden nie gra jak Xavi i grac nie bedzie. Iniesta to raz zagra wysmienicie a raz tragicznie. Busi i Rakieta to pomocniki defensyni. Dlatego moze sie doczekam aż ktoś bedzie posyłać piłki Leosiowi Luisowi czy Neymarowi.

0

@samo306 Właśnie szukam. Jeśli znajdę, to wstawię.

1

@Wojciech6 Następca Xaviego gra w Barcelonie z koszulką z numerem 10.

1

@EzioAuditore yhy tiaaaaaaaaaaaaaaaa .Jest takie powiedzenie . Zobaczyc czy cie nie ma w polu karnym . Barca była by jeszcze silniejsza gdyby ktoś umiał posyłać takie piłki jak Xavi . Sobie nie zdajesz sprawe ile takie podania wnosza do gry w ataku.
Ile razy R10 podawał piłki LEO to ten od razu po przyjęciu leciał na Gepard gdzie inny to zanim przyjmie i sobie przełoży na druga noge..............

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?