La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

5

Part III

- Cześć Leo, jestem Arnau Comes, jestem kapitanem zespołu do lat 16. W imieniu moich kolegów w zespołu chcę powiedzieć, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że wygrałeś piątą Złotą Piłkę i mamy nadzieję, że wygrasz ich jeszcze więcej. Chciałbym zapytać, co robisz, aby pozostać tak zmotywowanym, podczas gry wygrałeś tak wiele trofeów z Barcą?
- Chciałbym podtrzymać zwycięską passę. Zawsze twierdzę, że gdy zaczyna się nowy sezon, mamy cel zespołowy, aby wygrać wszystko, w czym gramy z powodu tego, gdzie jesteśmy. W tym klubie zawsze masz aspirację na wszystko. I w mojej mentalności jest zakończenie kariery z dużą ilością trofeów, większą, największą.
- Czy styl gry Barcy pomógł Ci rozwinąć się i uczynić Cię takim piłkarzem, jakim jesteś?
- Tak, bez wątpienia filozofia klubu i piłkarze, których Barcelona miała, uczynili mój rozwój takim, jakim on był.
¬- Nazywam się Juanma Garcia, jestem kapitanem zespołu do lat 19 i w chcę powiedzieć w imieniu całego zespołu, że jesteśmy z Ciebie naprawdę dumni za wygranie piątej Złotej piłki, wkład w najlepszy klub na świecie i mamy nadzieję, że zostaniesz tu przez długi, długi czas. Jak się czujesz słysząc, że jesteś prawdopodobnie najlepszym piłkarzem w historii?
- Prawdą jest, że jest czymś niesamowitym to usłyszeć. Fakt, że ludzie tak myślą i mówią sprawia, że czuję się naprawdę dumny. Ale staram się o tym nie myśleć, a skupiać się na codziennych obowiązkach piłkarskich, bawić się tym co robię i myśleć o tym, co nadejdzie.
- Jak się czujesz będąc piłkarzem z największą liczbą Złotych Piłek?
- Jak powiedziałem, to przyjemne otrzymać tę nagrodę za to, co ona znaczy, wygrałem ostatnio piątą, ale jak mówiłem, teraz jest to historia. Nie myślę o tym, myślę o tym, co nam zostało w tym sezonie, próbujemy powtórzyć to, czego dokonaliśmy w zeszłym roku.

konto usunięte

0

@polarinho DZIĘKUJĘ BARDZO

0

@MichalZ Nie ma za co ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?