La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

5

Ktoś podrzucił filmik z wywiadem przeprowadzonym przez chłopców z La Masii z Leo Messim (

). Wrzucam zrobione na szybko luźne tłumaczenie, mam nadzieję, że większych błędów nie ma, a jeśli jakieś są, to przepraszam ;) PART I.

- Cześć Leo! Mam na imię Pau i jestem kapitanem zespołu do lat 10 i chciałbym powiedzieć w imieniu całego zespołu, że chcieliby mieć to szczęście, które mam ja i spotkać się z Tobą. Chciałbym zadać Ci dwa pytania. Po pierwsze, gdzie trzymasz wszystkie Złote Piłki, które wygrałeś?
- Mówię wielkie „Cześć” Twojemu zespołowi, jak i to, że kiedy dostaną szansę, mogą przyjść i zobaczyć się tu ze mną. Złotą Piłkę trzymam w domu. Mam dla niej pokój z przestrzenią na wszystkie pozostałe cztery.
- Drugie pytanie – kto pokazał Ci, jak grać w piłkę?
- Prawdą jest, że nie wiem. Zacząłem w wieku 3-4 lat, kopiąc piłkę wszędzie dookoła. Pochodzę z rodziny, która kocha futbol, miałem starszego brata, który grał, ale ja wchodziłem w to sam. Później dołączyłem do klubu, nauczyłem się kilku rzeczy, ale lubiłem to wszystko od młodego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?