La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

0

Jest tu ktoś kto się przeniósł z topowego androida na iPhone'a? Jak tak to była to zmiana na plus czy raczej nie

konto usunięte

6

@VamosBarca!!! 99 Minus prawie pod każdym względem. Nie ma nic lepszego jak zrootowany android

1

@VamosBarca!!! 99 2 dni się przyzwyczajalem lecz teraz do androida nie wrócę już ;)

Przesiadka z Xperia Z2 na Iphona 6s

2

@VamosBarca!!! 99 Z samsunga galaxy s 4 który wtedy był na topie na Iphona 6 . Powiem tyle ... Juz nigdy nie kupie androida xd iOS to jest tak genialny system ze nie mam slow czasami jak to wszystko pięknie działa

konto usunięte

0

@Janas11224 Co w nim takiego genialnego?

0

@VamosBarca!!! 99 a ja polecam. Miałem Xperie Z przerzuciłem się na Iphone 6+ i jestem zadowolony

0

@Gandii No np mi nie wyskakują żadne reklamy, nie mam wirusów a kiedy miałem androida to czasem rzucić o stół miałem ochotę :/ A teraz to na luzie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?