La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

0

Ważne 3 punkty na naszym koncie. Rywal większość meczu w 10, a potem nawet w 9, mimo to nie udało nam się odjechać z wynikiem, no ale najważniejsze są 3 punkty w tym momencie. Odskakujemy w tabeli i to się liczy. Fajna pierwsza połowa - 30 minut Atletico strasznie cisnęło, mało mieliśmy do powiedzenia, potem my się obudziliśmy i w 15 minut zgasiliśmy lekko graczy Simeone, którzy 2 połowe zaczynali w jednego zawodnika mniej. Jeszcze jak ATM grało w osłabieniu jednego zawodnika to jakoś ta gra ich wyglądała, mieli nawet swoją setkę (Griezmann po wrzutce Carassco). Ogólnie dość przyjemny mecz z dobrym dla nas wynikiem.

Co do Atletico Madryt - mają bardzo ciekawą, młodą kadrę. Nie licząc obrony mają strasznie młodych i ambitnych graczy w pomocy i napadzie. Jakby tak ich kadrę przeanalizować to można by powiedzieć, że będą na topie jeszcze jakieś 5-10 lat. Vietto, Griezmann, Carrasco, Saul, Koke, Oliver, Gimenez, Oblak, Correa, Thomas, Savić. Naprawdę fajnie ta drużyna wygląda - dyscyplina taktyczna, agresja, ciekawy styl gry i mają sporo techniki, wbrew temu co się mówi, że to tylko murarze i rzeźnicy. W pierwszych 30 minutach nie dali nam dojść do słowa - świetnie czyścili w obronie, a w ataku rozgrywali taki pozycyjny, że momentami po 3-4 minuty nie mogliśmy ich od piłki oderwać, sami za nią biegając.

Podsumowując - brawo Barca! Kolejny mały kroczek w stronę Mistrzostwa zrobiony, droga jeszcze bardzo daleka, nawet nie widać horyzontu ale z meczu na mecz będzie on się wyłaniał. Brawo też dla Atletico - fajny mecz, gdyby nie ten bezsensowny faul Felipe to byłby naprawdę fajny meczyk do samego końca. My idziemy po Mistrza i mam nadzieję, że Atletico nie da się Realowi i vicemistrzostwo będzie dla nich :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?