La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1122 Culés

15

Jakie to madryckie. Benzema w końcu jest w bardzo dobrej formie. Strzela bramki jak na zawołanie. 21 trafień w 20 występach. Jako jednemu z nielicznych udaje mu się to również w meczach z bardziej wymagającymi przeciwnikami (2x Bilbao, 1x Valencia, 1x Atletico). I co? Pozbądźmy się go i sprowadźmy nowego, droższego oraz bardziej medialnego zawodnika. Powtarza się historia z Di Marią czy Ozilem. Nie wspominając już o idiotycznym wypuszczeniu z klubu Xabiego Alonso. Zresztą, szkoda strzępić na to klawiaturę. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ciekawe tylko kiedy w końcu w Madrycie zdadzą sobie sprawę z tego, że taka polityka do niczego nie prowadzi.

konto usunięte

3

@hen0x Na razie to tylko rewelacje mało wiarygodnych pismaków, także weź na wstrzymanie.

2

@boojan27 Po prostu mnie to wszystko już coraz bardziej śmieszy.

0

@hen0x Ja dalej nie rozumiem dlaczego on gra w tak silnej drużynie, gdzie oni mają oczy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?