La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

6

Dzisiaj najbardziej rozwalil mnie hejt na...Alvesa za to ze z kims rozmawia na lawce :D
Naprawde dawno nie widzialem czegos takiego u nas na stronce boje sie pomyslec co bedzie jesli (nie daj Bog) kilka meczow nam nie wyjdzie.
To nie sa roboty zeby wygywac wszystko zawsze grac pieknie,zajebiscie i wysoko. Tydzien temu rozwalilismy Bilbao,3 dni temu u nich praktycznie awansowalismy do polfinalu a dzisiaj po 23 meczach z rzedu bez porazki zagralismy slaby mecz. Jak mogli? Kto im pozwolil?
Rzeczywiscie tragedia k... powiesmy sie najlepiej. A potem smiechy z fioletowej :)

0

@samo306 Ja wiem co bedzie,zostana prawdziwi kibice bez tych sezonowcow ktorzy sprzedaja Messiego,Alvesa,Inieste,Suareza itd jak zdarzy im sie 1-2 slabsze meczze :)

4

@GenerałXavi Nie mowilem konkretnie o dzsiejszym spotkaniu a ogolnie o oczekiwaniach ;))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?