La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

konto usunięte

1

Brawo za świetną połowę, francuzi wcale nie grają słabo, ich obrona jest świetnie ustawiona, obrotowy totalnie wyłączony, skrzydła tak samo, na szczęście Polska lepiej gra w defensywie i ataku.

Wyeliminować pojedyncze proste błędy i wynik może być zaskakujący

0

@Gandii Hm...ogólnie świetna połowa naszych - zgadzam się. Póki co najlepsza w tym turnieju zdecydowanie. Ale nie jestem pewny czy gramy lepiej w obronie od Francji. Oni właśnie nam wyłączyli całkiem skrzydła, a do tego w ogólnie nie mamy prawa głosy gdy gramy w jednego mniej, ale to jest właśnie specjalność mistrzów Świata - oni najczęściej odjeżdżają rywalom grając w przewadze. Ogólnie póki jest 7 vs 7 to ładnie to wygląda tylko jak nam wypada ktoś i gramy w osłabieniu to niestety zaraz kroki Lijewskiego, niecelny rzut/obrona Omeyera lub faul w ataku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?