La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

0

Jak myslicie kto wygra loty? Prevc czy moze jakas niespodzianka ?:)

konto usunięte

1

@kuba1624 Dzisiaj "tylko" dwie serie więc zwycięzcy nie poznamy ale jeśli miałbym typować to stawiam na Petera Prevca.
Dalej walczą Severin Freund i Anders Fannemel.
Kolejni faworyci (ale nieco mniejsze szanse na medal) to Stefan Kraft, Noriaki Kasai, Kenneth Gangnes i Johan Andre Forfang.
Każdy inny będzie dla mnie małą niespodzianko-sensacją.

0

@kuba1624 Mam nadzieję że obudzi się wielki lotnik i były Mistrz Świata - Kranjec. Mam też nadzieję że w końcu nie ten Prevc. Fannemel świetny lotnik, oni mogą przerwać dominajce Prevca. W końcu.

0

@kuba1624 Liczę na Fannemela ! Rekordzista świata musi się dobrze zaprezentować :)

0

@regatta52 Ja tez mysle ze Fannemel moze powalczyc ;)

0

@Stinger Pamiętaj, że skocznia to mamut. Niekoniecznie będą wygrywać ci co skaczą aktualnie dobrze.

konto usunięte

1

@Qlewer Oczywiście ale na dobrą sprawę kogo byś jeszcze wskazał do podium przy równym 4 seryjnym konkursie?
Akurat ci których wymieniłem to nie tylko dobrze skakali w PŚ ale i na Kulm, a lotnicy z nich świetni lub bardzo dobrzy.

0

@Stinger Wiem, ale zawsze jakiś Kranjec może wyskocżyć :)

konto usunięte

0

@Qlewer Szczerze mówiąc to przy tak mocnej i wyrównanej tegorocznej czołówce nie bardzo wierzę że ktoś wyskoczy.

0

@Stinger Kasai wyskoczył
EDIT: Kretyńskie jury oczywiście musiało obniżyć belkę i zepsuć konkurs.

konto usunięte

1

@Qlewer No chyba nie... Dałem go wśród faworytów przecież, a tak poza tym to poczekajmy co najmniej do 2-3 serii bo po 1 może ktoś los na loterii wyciągnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: