La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

0

Wyczytałem, że Nolito ma dołączyć do Barcy za 17 mln euro + zmienne. Czyżby brak wypożyczenia? Nie wiem co o tym sądzić. Wolałbym wypożyczenie z MOŻLIWOŚCIĄ (!!!!!) pierwokupu. Ale w takim wieku piłkarza chyba tylko głupi by na to poszedł.

0

@jacobFCB Wszyscy ( z tego co widzialem ) pisza, ze wypozyczenie do konca sezonu z opcja pierwokupu.

konto usunięte

0

@jacobFCB Ponoć mieliśmy mieć 6 melonów na transfery, doliczając do tego ofertę za Sandro z Tottenhamu, może akurat wystarczyć. Możliwe, że sprzedaż Ramireza jest już dogadana.

0

@fcbcampeones0809 No właśnie... całe ploty... okaże się :) Serio, jestem mega sceptycznie nastawiony co do niego.... Nie wiem czy lepszą opcja nie byłoby stawiac na Munira. Dla niego w tym wieku te doświadczenia w seniorskiej drużynie są niezbędne...

0

@barcafan_89 Podyskutujemy po meczu ! Piąteczka ! :)

0

@jacobFCB Zgadzam się z Tobą. Powinni sprzedac Munira lub Sandro (albo oboje)

0

@Bobek24 Sprzedaż obojga nie wchodzi w grę. Prędzej Sandro. Munir ma mega wielki potencjał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?