- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
0
Wszedlem na wiki, zeby przyblizyc sobie sukcesy Zidana, ktory wlasnie zostal nazwany jednym z najlepszych graczy w historii przez onet na glownym watku. Potem wszedlem na wiki o Messim i skoro Zidane jest jednym z najlepszych, to ja nie wiem jak nazwać Leo.
1
@FreeCatalonia a Onet napisał coś w tym głównym wątku o Zizou o Lewym? Typu "zaznaczamy że tak samo jak Zinedine w imieniu naszego najlepszego gracza też pojawia się e";)
4
@FreeCatalonia Mistrz Świata, Mistrz Europy, wygrana LM, Złota Piłka 98, finał MŚ, wygrane mistrzostwa krajowe, czego Ty człowieku jeszcze chcesz, Zidane wygrał wszystko co było do wygrania będąc wielkim piłkarzem.
To że niektórzy są jeszcze większymi nie oznacza że trzeba od razu pisać o Zidancu ze jest przeceniony. Pamiętam jak grał to wiem co mówię.
0
@Stig Nie pisze, ze jest przeceniony, ale jak bardzo Leo odstawil konkurencje
0
@FreeCatalonia Zidane wygrał wszystko, zarówno z reprezentacją oraz klubami, dokonanie ma imponujące. Przez kilka dobrych lat był najdroższym transferem. Jeśli Zidane osiągnął mało, to myślę, że nikt nie osiągnął dużo.