La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

2

wstrzymajcie się z waszymi ekspertyzami bo to jest śmieszne co się na tym forum wyprawia w ostatnich dniach.
Jak jest z castillą do końca z was nikt nie wie, bo zapewne ich nie oglądacie, zespołu młodzieżowe to nie to samo co pierwsze w których sytuacja psychologiczna jak i zaplecze piłkarskie jest stabilna. Dodatkowo ich zespół wcale nie jest taki słaby jak tutaj co niektórzy się nabijają, raptem 5(3/2) punktów za nami. Ja tragedii nie widzę. A Zidane da zapewne jak to przy zmianie trenera bywa efekt świeżości, jego motywacja sięga prawdopodobnie zenitu, tak więc jak zawsze te wasze durne, przedwczesne opinie możecie zachować dla siebie (Stwierdziliście, że Enrique jest słaby po pół roku, a teraz stwierdzacie już przed pierwszym meczem czy trener się nadaje HAHA)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?