La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

2

Moim zdaniem Denis Suarez nie powinien do nas dołączać, na pozycji Iniesty może grać Roberto i Arda, na lewym skrzydle prawdopodobnie będzie Nolito, Denis stracił by dużo minut na rozwój jakie dostaje w Villarrealu, w pół roku może się rozwinąć jeszcze znacznie i latem powinniśmy się zastanowić czy sprowadzić go z powrotem, czy powinien jeszcze tam skrzydła, zważywszy, że prawdopodobnie Villareal zakwalifikuje się do europejskich pucharów, prawo pierwokupu z tego co pamiętam mamy na dwa lata więc w 2017 mieli byśmy gracza do pierwszego składu w miejsce Nolito bądź na leweą pomoc do rotacji z Roberto.

0

@konrados1231 Moim zdaniem idealnie ułożona kadra to pierwsza jedenastka plus jeden zmiennik na każdą pozycję, czyli 22 zawodników o bardzo zbliżonym poziomie. Do tego trójka zawodników może z rezerw? Moim zdaniem jeśli nie jest się bramkarzem to granie w tych 50+ meczach to po prostu igranie ze zdrowiem i niepotrzebny wysiłek dla piłkarzy, nawet tak świetnych jak chociażby Messi czy Suarez, którzy kiedy tylko są dostępni to grają po 90 min.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?