- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
heniusss
3
Niektórzy to narzekają jak by 26 stopni w nocy było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28 odpowiedzi
QQL5
9
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
8
Wszyscy chcą żeby Real wygrał, żeby nie zwolnili Benka, głupie postępowanie moim zdaniem. Myślicie, że Zidane ot tak postawi ich na nogi i sprawi, że wygrają tryplet (heh)? To wcale nie jest dobry trener, do tego dosyć młody i niedoświadczony. Ja zawsze chce by Real przegrywał, niezależnie od sytuacji, to rywal i jak chcemy wygrać ligę to musimy go trzymać na dystans.
1
@Klaudix Bez względu na wynik Benitez zostanie. Wydaje mi się, że nawet do końca sezonu.
3
@Klaudix Zgadzam się.Uważam,że większy problem leży w zawodnikach niż w trenerze i niech tracą pkt ,kiedy tylko to możliwe.
0
@Klaudix Mamy 5 punktów przewagi w tabeli (zakładając, że wygramy dziś i zaległy mecz z Gijon), nie musimy się na Real oglądać, wystarczy wygrywać swoje mecze :) A jest jeszcze LM, której z Benkiem na ławce Real na pewno nie wygra.