La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1289 Culés

1

Dalsze odwoływanie się realu od sprawy cheryszewa może mieć takie skutki.

Kara finansowa
W zależności od decyzji odpowiednich Komitetów, na Real Madryt może zostać nałożona kara do 100 tysięcy euro.

Odebranie punktów
Choć przypadek Los Blancos związany jest z rozgrywkami o Puchar Króla, to klub może zostać ukarany odebraniem punktów w Primera División.

Wyrzucenie z rozgrywek
Real Madryt może zostać wykluczony z rozgrywek krajowych – Ligi i Copa del Rey. Ponadto, Królewscy mogą zostać wyrzuceni z europejskich pucharów.

Hiszpańska Federacja powinna powiadomić Real Madryt o tym, że złoży skargę do UEFA i FIFA, jeśli klub będzie się odwoływać do sądów powszechnych.
Takie coś znalazłem na fioletowej. Może to być prawda?

0

@pyku91 Tak 1515xnakow

0

@pyku91 Straszą tylko, nic sie nie stanie.

0

@pyku91 Nie wierzysz w FIFE? Tam wszystko da się zrobić;-)

0

@pyku91 raczej tak ale jeśli juz to max kara pieniężna tak do 20 tys

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: