La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

14

Jeszcze 2 dni wiec moze cos sie jeszcze wydarzy ciekawego w tym roku ;D
Rok temu nie akceptowalismy trenera,Ney rozdawal autografy na rozgrzewce,Pique odwalal jakies chore akcje z policja,Bartek na kazdej konferencji robil glupi usmiech mowiac ze wszystko ok (o masz ci los ;p) a real cisnal 22 mecz z rzedu.
Samoboj Alby,tercet lapie feeling,zajechany real gra coraz gorzej,Messi osiaga poziom ponad galaktyczny lejemy kazdego mistrza kraju po kolei siegamy po tryplet w okienku 2 swietne trasnfery + zepsuty faks smietankowych. Zaczyna sie sezon i ten ktorego najbardziej wysmiewalem zaraz po Munirze czyli Sergi Roberto eksploduje i staje sie podstawowym graczem w chwili kiedy mamy tyle kontuzji i tak nieprzyjemny terminarz. Gran Derbi podsumowaly co jestesmy w stanie zrobic bez jesli chcemy,potem akcja z Czeryszewem i zdyskwalifikowanie bialych i wisienka na torcie czyli KMS.To wszystko w niespelna 365 dni! ;)))
Niesmak moze zostac tylko po SPH ale i tak to byl fenomenalny sezon i rok pelen emocji i mam nadzieje ze 30-go nasze MSN zakonczy to rekordem strzelonych bramek. Przed nami historyczna szansa na obrone tytulow,potem Euro, IO i Copa America a wiec szykujcie gardla do chlania ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?