- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 617 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
48
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 617 Culés
2
Skoro katalońskie podaje takie info odnośnie Niemca, to coś jest na rzeczy, bowiem to radio nie wymyśla plotek i nie psuje swojej renomy. Zazwyczaj oni jak i Cadena SER, podają rzetelne informacje. Do rzeczy - za odejście Marca stoję pewnie dwie rzeczy, czyli Klopp oraz słaby golkiper w Liverpoolu, co skutkuje minutami dla naszego bramkarza. Osobiście wolę, by został z nami i się rozwijał pod czujnym okiem Enrique, niż poszedł na Wyspy i jeszcze tam został, bo w umówię pewnie pierwokup, etc.
Marc Bartra - półtoraroczne wypożyczenie z tymi kwotami pierwokupu było by mega interesem, na bank by dostał o wiele więcej minut i się rozwinął, przy czym by pokazał czy jest na poziomie Barcelony, by mógł wrócić.
Sandro - ktoś musi, padło na niego. Wątpię by się rozwinął tam na tyle, by mógł wrócić, ale hajs jakiś wpadnie.
Grimaldo - gdyby chcia grać w pierwszej drużynie, to zrobiłby coś więcej w tym kierunku, niż dogadywał się z Benficą ws. transferu. Tak to trzeba szukać nowego lewego defensora na pozycję Alby. Biedy wsród lewych defensorów nie ma, pewnie prasa niedługo zacznie tym srać na okładki.
Nolito - fajne rozliczenie w postaci Bartry, ale naprawdę wolałbym, by Puyol wywalczył to wypożyczenie niż definitywny transfer. Jak dołączy do ataku Vidal i Nolito, to będzie miazga i Munir też może spokojnie szukać sobie nowego klubu, jakieś Watford czy coś.
2
@Bartra_FCB Pytanie co dalej z bramką. Aktualnie mamy 2 świetnych golkiperów, a Bravo znajduje się obecnie w punkcie kulminacyjnym swojej formy i raczej do końca sezonu nie odpuści. Może lepiej będzie wypożyczyć Marca i sprowadzić w jego miejsce jakiegoś doświadczonego bramkarza z La Liga, który nie marudziłby na ławce. Rola Claudio- rzecz jasna wszystkie rozgrywki.