La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

3

http://magiafutbolu.pl/upload/20151221174432uid91.jpg

Przeprosił kibiców River, że strzeli gola i w nagrodę jakiś baran opluł na lotnisku przy odprawie...

0

@Piotr,1985 Nie rozumiem tego przepraszania po tym golu. Nie grał nigdy w River był na testach do nich ale mieli go w dupie.

0

@EzioAuditore A ja go po części rozumiem. Leo chyba nigdy nie grał przeciwko argentyńskiemu klubowi, strzelił gola i po prostu przeprosił klub. Widać, że jest patriotą i kocha Argentyne, ale widać ze kibice juz nie za bardzo.

0

@Piotr,1985 Ja tego dalej nie rozumiem to co David Villa też nastrzelał tych bramek w Hiszpanii sporo(całkiem dużo tych sporo)a zawsze celebrował chyba że grał przeciwko byłemu klubowi.

konto usunięte

1

@Piotr,1985 grał w finale KMŚ '09 przeciwko Estudiantes la Plata i strzelił zwycięską bramkę na 2:1 za co dostał "burę" w argentyńskiej prasie! ...stąd też pewnie wczorajsze "przeprosiny"!

0

@EzioAuditore Pewnie chodziło o to że była ręka przy tym golu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?