La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

10

Może mi ktoś wytłumaczyć tą całą sytuację z Isco? Bo nie bardzo rozumiem o co ta cała afera. Jeśli Benitez naprawdę ma zamiar iść na wojnę z nim i z między innymi Jamesem to nawet ja nie wróżę mu długiego pobytu w Madrycie.

1

@sidzej Po 2 stracony golu przez real, Isco zaśmiał się, wszystko to widział asystent Bekaniteza, po czym natychmiast mu doniósł, przez co niby Isco nie wyszedł na murawę.

1

@sidzej Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?