- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1946 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
21
Pięknie się czyta ten kwik, płacz i żałosne tłumaczenia, usprawiedliwienia zachowania... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Sysia11
5
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
macio_944
10
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1946 Culés
0
Kilka słów do tych którzy piszą, że to nie wypada śmiać się z Realu, że nie potrafimy docenić ich wyczynu, że powinniśmy skupić się na wygraniu KMŚ... itp.
Wiem, że żyjemy w coraz bardziej zniewieściałym i tolerancyjnym świecie gdzie nie można powiedzieć nikomu złego słowa, ale kurcze w piłce nożnej przecież chodzi o rywalizację. Zawsze jak ze znajomymi oglądamy klasyk to są docinki na Real i na Barcelone non stop i to tak naprawdę dodaje temu wydarzeniu smaku, sprawia, że odczuwasz większe emocje. Wyobrażacie sobie oglądać mecz z kibicem przeciwnej drużyny, który non stop chwali waszą a wy jego ??? to się przecież mija z celem ;)
PS - nie pisałem o braku szacunki i chamstwie.
3
@increase Jest różnica pomiędzy bólem tylnej części ciała, a jakimś żartem w trakcie El Classico. Co za dużo to nawet świnia nie zje.