La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

1

Naszła mnie myśl:
2/2-
Kolejni w Angli, którzy bezsensu wydali hajsy to, mój ulubiony klub w Anglii Liverpool na pierwszy klan transfer za 50 baniek Benteke, jaja sobie robią? Piłkarz dobry, ale 50 baniek płaci się za piłkarza, który sam może wygrać mecz, a Belg żyje z dobrych podań, chociaż i to mu w tym sezonie nie wychodzi. Zamiast te 50 mln wpakować w jakich rozsądny transfer nie wiem może Reus, Lukaku, albo dać minuty Origiemu. Drugi transfer Firmino szczerze to wczesniej nawet o nim nie słyszałem jak o Martialu, ale tak samo 30 mln za gracza zagadke jak dla mnie, a mogli pomyślec o jakiś już znanych: Draxler, Schurrle, Gundogan? Myślę że ci piłkarzy byli by lepszymi piłkarzami. City wydaje kasę co sezon, według mnie 70 mln za Sterlinga to lekka przesada, ale kto bogatemu zabroni, ten transfer jakoś można wyjaśnić dlatego się nie czepiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?