La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

0

W Realu się nie poprawi sytuacja dopóki nie zmienią swojej filozofii czyli filozofii Florentino Pereza "Grają najdrożsi czy są w formie czy nie i trener ma g***o do gadania." Musieliby sprzedać pewnych zawodników, mam na myśli Ronaldo, Benzeme i Ramosa którzy myślą że wszystko wiedzą lepiej od trenera. Wystarczy zobaczyć jaka dziura była między formacjami pomocy i ataku z dobrze ponad 30 metrów, nie dziwię że dostali od nas takie baty, dla Neymara, Iniesty i Roberto taka wolna przestrzeń to woda na młyn, oczywiście nie bronie Beniteza bo jest trenerem przeciętnym, ale nie można powiedzieć że winę ponosi on. Winne są gwiazdeczki którym się nic nie podoba i to właśnie ich trzeba się pozbyć, Benzema, Ronaldo i Ramos mają dość długi staż w klubie i mają bardzo wysoką pozycję, szczególnie Ramos który jest kapitanem Białych. Jakikolwiek nie byłby trener w Realu na tą chwilę to i tak nie będzie dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?