La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

0

"Nie. Chociaż wiele mediów zgadza się w tym temacie, to powtarzam po raz kolejny, że Benítez przyszedł rozwiązać problem i dlatego Benítez jest rozwiązaniem. Nie jest problemem." Jak się cieszę z tych słów Florka, że Benitez zostanie na dłużej.

7

@daniel32778 Co chwile widzę zdanie,że ktoś się cieszy,że " Benitez zostanie na dłużej".
Jak Benitez coś wygra,to wtedy pewnie słowem się nie odezwiesz....

0

@ViscaBarca123 Skąd możesz wiedzieć co powiem? Oczywiście nic nie jest pewne, Real gra jeszcze cały czas na dwóch frontach, ale wątpliwe żeby nagle zaczęli grać na Kosmicznym poziomie, tym bardziej że sytuacja Beniteza jest dużo gorsza niż Lucho z poprzedniego sezonu.

2

@daniel32778 Oczywiście,że Real nie gra powalająco i mam nadzieję,że nie zacznie tak grać.Al wstrzymałbym się z tego śmiania z Beniteza,bo różnie może się to skończyć,a sezon jeszcze długi.. :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?