La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

44

"Ronaldo od początku sezonu walczy z nawrotem bólu w lewym kolanie i przez swoją obsesję na punkcie bramek i sukcesów nie zamierza poddać się porządnej rehabilitacji. " - No kuźwa ile można tej propagandy słuchać. Jak trzeba zrobić siiiiiiii to kolanko nie boli. Jak sprint trza wykonać żeby dobić na pustaka to kolanko nagle się wzmacnia i zap.. niczym Alba do Biedronki po bułki. A jak przychodzi grać np. z Barcą to nagle ból! Niet komenta...

konto usunięte

1

@mich_l To nielogiczne, piszą że ma obsesje na punkcie bramek i sukcesów, i dlatego woli grać z nawrotami bólu w lewym kolanie xD
Przecież wiadomo że lepiej poświęcić czas na rehabilitacje i wrócić w pełni sił i zdrowia by dać jak najwięcej drużyn... a zresztą masz racje szkoda komentować te bzdury, ale skoro zacząłem pisać koment to szkoda go tak usuwać xD

0

@mich_l Kolano i główka to zawsze wymówka.

1

@Stig Czasem mam wrażenie to to jego agent wymyśla to wszystko:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?