La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

0

A ja tam bardzo chce zeby Mou poszedl do realu. Pioruna nie sprzeda bo rodak i to wystarczy zeby dalej byl kwas w szatni i na boisku.A co do Gran Derbi no to mu zycze szczescia jesli z lapami do Lucho wystartuje :) To samo na boisku jakos nie wierze zeby Pepe probowal z Suarezem swoje stare nawyki :P

konto usunięte

0

@samo306 Z tym, że obecnie Ronaldo pod wodzą Mourinho musiałby znów zapieprzać na drużynę, a nie tylko drużyna na niego.. Hazard trochę w tym sezonie pogrzał, co pokazało, że Jose jest konsekwentny.. z obecnym stylem gry CR długo chyba by w wyjściowym składzie nie zabawił.. poprzednio u Mourinho grał dobrze.. ciekawe, jak byłoby teraz..

0

@samo306 Panowie się bardzo kochaja że jeden drugiego nawet nie wymienił odpowiednio jako najlepszego trenera i najlepszego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?