- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 640 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 640 Culés
30
Kilka cytatów Piqué z wywiadu dla El País:
Piqué: Jak byłem młodszy myślałem, że zakończę karierę koło trzydziestki. Teraz chcę już grać do 35, ale wiem że ciężko o to w FCB
Piqué: Teraz jednak, dzięki rodzinie, zmieniłem przyzwyczajenia: na trening przychodzę godzinę wcześniej, lepiej jem, lepiej śpię...
Piqué: Gdybym pozostał przy nawykach sprzed 4-5 lat, to już nie grałbym w Barçy.
Piqué i gwizdy: 'Nie czuje się Hiszpanem' - mówią. A kiedy ja coś takiego powiedziałem?
Piqué: 'Przesadził z Roldanem'. A co ma wspólnego rywalizacja RM-FCB z reprezentacją? Nie przemawia do mnie żaden z tych argumentów...
Piqué: Czasami gwizdów już nie słyszę. Pytam Bartry w przerwie meczu ESP: "Dzisiaj nie gwizdali, nie?" A ten się śmieje, bo gwizdali równo.
Piqué i ewolucja stylu gry za LE: Teraz czujemy się pewniej też bez piłki. Wcześniej mieliśmy tak duże posiadanie, że po stracie był problem.
:))))))
12
@ViscaBarca123 O jak fajnie się wypowiedział :D Cieszy fakt, że się przyłożył do odżywiania, przykładania do treningów i gry, same pozytywy. Jak zachowa naprawdę dobrą formę to trochę jeszcze pogra :D
2
@ViscaBarca123 Pique to musi grać w Barcelonie do końca kariery, nie widze innej opcji :)
0
@ViscaBarca123 Się dziwić, że sen ma lepszy z taką żoną..