La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

konto usunięte

0

konto usunięte

2

@BooKeeR 4-2-3-1:
Leno, Piszczek, Sokratis, Toprak, Rodriguez - Gündogan, Junuzović - Bellarabi, Calhanoglu, Schürrle - Aubameyang

Naldo to czołg, ale robi częste luki, Ilkay śmiało może grać na DM jako playmaker, Gustavo jest drewniany, a w tej formacji potrzebujesz pomocnika o H/H workrates, a Junuzović będzie ci biegał tu i tam, Hakan to spec o stałych fragmentów gry, więc to jest must have w twoim zespole, daj mu wszystko do wykonywania - każdy rzut wolny i róg, to nie pożałujesz, Chicharito też dobry, ale Auba lepszy.

Teraz już nie gram, bo matura się zbliża wielkimi krokami. Pleya sprzedałem, a z kompa odinstalowałem, bo nie tędy droga do kariery prawnika XD

0

@BooKeeR Chyba 2

0

@BooKeeR Przyślę Ci na priv skład B1 którym dobrze mi się grało

konto usunięte

0

@Bartra_FCB ciekawa propozycja, obczaje tego junuzovicia i calhanoglu jak gundo bedzie mi sie zle gralo, sprawdze tez Gotze mimo iz jest oslabiony to dalej ma ten drybling i wgl to Mario :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?