- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
2
Pykam sobie dzisiaj od rana w FM'a 2015, zacząłem z tydzień temu grę AS Saint Etienne, szukałem jakiegoś średniaka, nie za bogatego, z jakimś małym potencjałem. Póki co mam styczeń, wycisnąłem z klubu 100% zdecydowanie, w lidze 2 miejsce - 1 punkt za PSG, a już 7 punktów przed trzecim w tabeli Lyonem. W Lidze Europy wyjście z 1 miejsca z nie najłatwiejszej garupy (Besiktas, Zurych, Rubin Kazań), komplet zwycięstw w tejże grupie. W CdL - 2 rundy awansowane. W Pucharze Francji również. Na początku sezonu ściągnięty tylko Lucas Romero (DP/PŚ), grałem trochę na aferę, zajechanie zawodników (słabi rezerwowi), no ale fart był ze mną - obyło się bez kontuzji, a zarząd w styczniu rzucił mi 12 milionów na transfery. Zakupiłem już Carlosa Fierro już (2 mecze, 2 bramki, 3 asysty), no i za chwilę będę miał potwierdzenie transferu Balanty. Fajny klubik - jak ktoś pogrywa w FM'a to polecam. Będę jechał po półfinał LE i walczył o mistrza z PSG w lidze. :)
0
@Kubix93 Eysseric i Maupay dobrze grają? ^^
0
@derlis Eysseric właśnie średnio, moja w tym wina, bo trochę mu taktyka nie pasuje - musi uczyć się gry na nowej pozycji (prawy pomocnik), średnio mu idzie - 1 bramka, 5 asyst. Za to Maupay geniusz! 17 meczy, 12 bramek i 7 asyst! A ma chłopak 17 lat :) obok niego Fierro, a w zanadrzu Luka Jović (dopiero w 2016 roku), pewnie będę przechodził na inną taktykę (5-2-3 albo 3-4-3), bo potencjał takich napastników trzeba wykorzystywać :)
0
@Kubix93 Jak na taki średni klubik to sprowadź sobie Tonny'ego Vilhenę.. gość w FIFIE jest nieziemski, acz może być niełatwo o pozyskanie : )