- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1403 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1403 Culés
10
A więc jednak Nemanja Nikolić nie taki świetny jak go malują... W Polsce może strzela gola za golem i brawa mu za to. Nie jest łatwe nawet w najgorszej lidze tak trafiać ale w Europie z mocno średnimi ekipami (poza Napoli bo to solidniejsza forma) nie pokazał praktycznie nic.
Jeśli się nie mylę Nikolić nie strzelił żadnego gola w fazie grupowej LE... Także co z tego że w Polsce grzmoci niczym jak Kapitan Grzmot jak w Europie nic nie trafia?
Lewandowski i Rudnevs może nie trafiali tyle w lidze ale w Europie coś pokazywali... Wspomniałem o nich bo już widziałem porównania że Węgier ich zjada... A do ich poziomu pewnie nie dojdzie, a do Lewego na bank.
0
@Stinger Nie chcę usprawiedliwiać Węgra, ale jak on ma strzelać gole jak pomocnicy nie kreują mu żadnych sytuacji?
1
@Katalonbar No to też prawda... Nawet najlepszy napastnik nie nastrzela mnóstwo goli jak pomocnicy nie będą mu dawać świetnych piłek ale jednak Nikolicia zaczęto uważać jak jakiegoś króla, a nawet w LE nie trafił jednej jedynej fartownej bramki... Nie o to chodzi że umniejszam jego umiejętności... Tylko po prostu zastanawiam się czy on rzeczywiście taki mocny jak pokazuje polska liga czy to nasza ekstraklasa jest taka cienka że sam Węgier ładuje jak chce i ile chce, a także komu chce...
0
@Stinger Według mnie Nikolić potrzebuje obok siebie drugiego napastnika, który ściągałby na siebie obrońców i robił mu miejsce.