La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

0

Jaki mecz polecacie? Zastanawiam się nad Sevilla- Juventus i Wolsfburg- United, więc mam pytanie. Ostatni mecz United, który oglądałam to derby Manchesteru, toteż zapytuję: Czerwone Diabły dalej grają tak chaotycznie, bez ładu i składu? Czy oglądanie ich meczu będzie katorgą dla oczu?

konto usunięte

2

@olucia0912 Dawno nie oglądałem meczu United ale po tym co czytałem to United dalej gra piach i nie potrafią strzelić bramki ale polecałbym ten mecz obok mecz Sevilli z jednego prostego powodu.
Patrzeć jak Anglicy dostają w dupę zawsze jest przyjemnie.

1

@Stinger Niby tak, ale na porażce United raczej mi tak bardzo nie zależy, więc chyba odpuszczę, a już tym bardziej, że, jak mówisz grają padakę. Sevilla mnie ciekawi, bo mają nóż na gardle, więc mam nadzieję, że się zmotywują i będzie ciekawe widowisko. Ale ostatecznie i tak chyba obejrzę Multiligę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?