La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

4

Taki remis to paradoksalnie najlepsze co mogło nas teraz spotkać. Oczywiście można teoretycznie wygrać wszystkie mecze w sezonie, ale realnie rzecz ujmując taki kubeł zimnej wody był potrzebny. Wszystko układało się prawie idealnie, było wiele dogodnych sytuacji, a o to przecież głownie chodzi, nasza pomoc grała wyśmienicie a przecież to na nią najwięcej narzekano. Lepiej żeby piłkarze nie popadali w hurraoptymizm, bo to mogłoby ich zgubić jak np. Real w zeszłym sezonie. Oczywiście nie cieszę się, że nie wygraliśmy tego spotkania, ale wolę zremisować teraz gdy mamy połowę sezonu i zapas punktowy. Lepiej, że już teraz balonik został leciutko, ale to naprawdę minimalnie skurczony, niż przy ewentualnej obniżce formy w Lutym co prawie zawsze przychodzi w Barcelonie miał wybuchnąć i narobić smrodu. Jednak nic niestety nie broni słabej postawy niektórych zawodników, którzy przeszli obok meczu (nie mówię tu o Messim bo w końcu po dwóch miesiącach bez grania w piłkę można mieć słabszy mecz), który powinien być wygrany już w 1. połowie. VeB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?