La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

konto usunięte

0

Według mnie plota, że MU będzie chciało pozyskać Messiego i Neymara nie jest wyjęta z dupy, jeśli aktywowali by klauzulę to tylko dochodzą do porozumienia z nimi w sprawie kontraktu i wszystko wtedy staje się możliwe, w dodatku Adidas jest sponsorem głównym MU, a Messi jest ich główną twarzą, więc pomogli by finansowo w tej transakcji.

1

@konrados1231 Ty mi powiedz kim ten Manchester się nie interesował za czasów tego LvG?Oni po prostu już zaczynają być śmieszni :)

0

@konrados1231 Gdyby wszystkie plotki angielskich szmatławców by się sprawdzili, to United mieliby w ataku Messiego, Suareza, Neymara, a na ławce Bale'a, Benzemę i Ronaldo. Co ja mówię... nie byłoby żadnego innego klubu, bo wszystkich piłkarzy miałoby United.

0

@konrados1231 Co z tego ze aktywuja jesli sami zawodnicy nie beda chcieli odejsc? Gadanie bez sensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?