- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
112 odpowiedzi
MirusAmisz
27
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
1
Fragment konferencji Pereza:
Dziennikarz: "Dzisiaj mamy podobny przypadek, bo gra Athletic Bilbao. Oni nie powołali Raúla Garcíi, bo ma sytuację podobną do tej Czeryszewa, dostał karę jeszcze w Atlético. Oni uznali, że to zawieszenie działa. Dla pana to podobny przypadek? Było powiadomienie? Federacja działa w przypadku jednych, a w przypadku drugich już nie?"
Perez: "Myślę, że jeśli Athletic Bilbao tak zrobił, to dlatego, że wiedział o karze. My nie wiedzieliśmy. Wyobrażam sobie, że zawodnika poinformowało Atlético Madryt. On musiał o tym wiedzieć, powiadomiono Athletic Bilbao, to jest rozsądne. Zawsze o karze musi wiedzieć sam zainteresowany. Przepisy są od tego, żeby je wypełniać. On jasno o tym mówi, że kara nie wchodzi w życie do momentu powiadomienia. To jasny zapis. Zawodnika nikt nie poinformował, więc o niej nie wiedział."
No tak. Najlepiej udać głupiego. Perez sam sobie zaprzecza. Przecież już wtedy kiedy Czeryszew dostał kartkę była informacja, że nie będzie mógł zagrać w następnym meczu i to był moment powiadomienia o karze.