La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

11

Toshack: "Znam Bale'a, od kiedy miał czternaście lat. Jego podstawowym problemem jest to, że zarabia wiele pieniędzy i gra na nieswojej pozycji. Jeśli chcecie zobaczyć lepszego Bale'a, ustawcie go na jego miejscu. Może rywalizować z Messim o Złotą Piłkę, jest od niego młodszy"


Nie wiem co Ci ludzie biorą ale takich głupot aż się nie chce czytać , nie ważne na jakiej pozycji będzie grał Bale, on i tak nigdy nie będzie chociażby w połowie tak dobry jak Messi.

4

@zajek101010 Mądre zdanie jedno tu widze - Ustawcie go na jego miejscu. Owszem, na swojej pozycji będzie o niebo lepszy. Ale rywalizacja z Leo o ZP? Mocarz - obecny!

3

@zajek101010 Miejscem Bala jest tam gdzie gra CR7 czy ktoś pamięta Totenham z Interem gdy Bale 3 razy z rzedy lecac skrzydłem zasadził 3 bomby..

3

@Wojciech6 Ja pamiętam - 3 rajdy, 3 bomby, 3 gole, 3x w to samo miejce. To był Bale. Real mu nie służy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?