- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
14
Parę statystyk na wieczór!
● Jeśli Suarez strzeli jutro gola,będzie pierwszym zawodnikiem,który strzeli w 3 meczach pod rząd w LM na Camp Nou,od czasów Ronaldinho w sezonie 2005/06.
● Barcelona może jutro zachować 3 czyste konto z rzędu w LM.Takie coś nie zdarzyło się od roku 2011!
● Ostatni mecz Leo Messiego na Camp Nou w Lidze Mistrzów:
https://pbs.twimg.com/media/CUhckx8WUAEatY5.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CUhcoD4W4AAHmGy.jpg
● Ostatnie klasyki gdzie obu trenerów było Hiszpanami:
-Benitez 0-4 Enrique
-J. Ramos 2-6 Pep
-Pep 2-0 J. Ramos
● Barcelona w tym roku rozegra jeszcze 4 mecze w La LIga-3 domowe i 1 wyjazdowy z Valencią!
● Drużyny,którym Barcelona strzelał co najmniej 4 gole na wyjeździe w La LIga od sezonu 2008/09:
- REAL
- Deportivo
- Rayo
● Barcelona wygrał ostatnie 4 na 5 ligowych klasyków.
● Barcelonie brakuje 1 meczu do 100 meczów na Camp Nou w Lidze Mistrzów.
● Gole Barcelony w tym sezonie w LM:
Suarez 3
Neymar Rakitic 2
Sergi Roberto 1
● Asysty Barcelony w tym sezonie w LM:
Neymar 3
Rakitic Suarez Munir 1
● Statystyki Barcelony z Romą w 3 oficjalnych meczach:
-0 zwycięstw
-2 remisy
-1 porażka
Gole: 2-5
Strzelcy: Kluivert i Suarez
https://pbs.twimg.com/media/CUh8hfJUcAAAw1N.jpg :))
0
@ViscaBarca123 Hmm mogę sie lekko przyczepić do tego - drużyny którym Barca strzeliła 4 gole lub więcej w Ła liga. chyba było tego więcej - Cordoba, Elche, Tenerife, chyba tez Villareal (tu głowy nie dam), Sevilla (mecz na wodzie), Getafe (hat trick Pedro), Espanyol
0
@mekston Ale na wyjeżdzie i od sezonu 2008/09?
Bo tutaj też nie jestem pewien. :)
0
@ViscaBarca123 tenerffe bylo w 2010 w styczniu(hat trick Leo), wyjazdowe 5-2 z Getafe bylo za Martino, Cordoba (8-0) i Elche to byl zeszly sezon, Espanyol to byl 2011 (2 gole Villi), Sevilla (za Martino) - mowie tylko z pamieci ale do tych spotkan jestem pewny. aha no i Levante ( np zeszly sezon i 5-0) wysaje mi sie ze tutaj sie jednak sporo rozminales z tymi druzynami :)
0
@ViscaBarca123 Mamy jeszcze Almerie ( najwyższe zwycięstwo wyjazdowe 8-0 i hat trick Leo) z sezonu 2010 / 2011. Właściwie to od sezonu 08/09 tsporo klubów dostało od nas na wyjezdzie 4 bramki w Ła Liga tak wychodzi. Villareal to był sezon 2009 / 2010 i było 4-1 o ile pamietam.