La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

5

Faul Isco był brutalny i słuszna czerwona kartka,ale myšlę,że zrobił to na złość Realowi."Wpuściliście mnie przy 0:3,jestem teraz najlepszy na boisku w Realu,a za tydzień i tak czeka mnie ława więc wam ułatwię decyzję".....i poszła kosa w Neymara.
Ja to tak odebrałem....

14

@norbi77 Nie doszukiwałbym się tam jakiegoś aktu przeciwko klubowi - ale raczej wybuchu frustracji - Isco w dalszym ciągu wygląda na takiego, który nie może sobie znaleźć miejsca w Realu, raczej nie traktowany tam jest jako istotne ogniwo - a po prostu jako wszechstronna zapchajdziura, którą można rozrzucać po każdej pozycji w ataku. A tutaj nade wszystko zostaje wprowadzony z ławki na wynik 0:3 przed własną publicznością z największym rywalem...
Swoją drogą ciekaw jestem jaką Benitez dał mu odprawę przed zmianą - "idź, pobiegaj trochę"? Bo chyba nic innego w tamtym momencie sensowne nie było.

1

@Krzysztof_FCB Właściwie to tak samo miał u nas Fabregas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?