La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

3

"Hiszpania: Real Madryt chce z powrotem Alvaro Moratę

Taką rewelację podał agent FIFA Ernesto Bronzetti w rozmowie z włoskim dziennikiem "Tuttosport". Jak poinformował działacz Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej, Morata miałby wrócić do Madrytu, a jego klubowy kolega Paul Poga trafiłby do odwiecznego rywala Królewskich, drużyny FC Barcelona.

W kontekście Pogby: Barcelona jest nim zainteresowana. To wiem na pewno. Dlatego też Paul prędzej czy później trafi na Camp Nou. Wszystko zależy od tego, czy Juventus będzie chciał go w ogóle sprzedać. Pamiętajcie jednak, że Barca to niejedyny klub z Hiszpanii, który monitoruje jego sytuację."

Taka sytuacja. Szkoda, że nie ma więcej plotek o Verrattim - to by było coś pięknego, gdyby udało się go ściągnąć!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?