- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Barcelona będzie bacznie obserwować Jamie'ego Vardy'ego w meczu Hiszpanii z Anglia , wartość rynkowa zawodnika wynosi 6 milionów euro i będzie brany pod uwagę podczas zimowego okienka transferowego w trakcie wzmacnienia składu
[MD]
0
@patrykzmc2000 Wolałbym Nolito.
3
@patrykzmc2000 Anglik w Barcelonie? Nie widzę tego aczkolwiek nie mówię że to głupi pomysł jednak warto zastanowić się jeszcze 10 razy.
0
@patrykzmc2000 [MD]
1
@mich_l No wiesz Ronnie to "staruszek" i "znikająca" gwiazda, a Drągowski to wielki talent, z tego co pamiętam został wybrany najlepszym bramkarzem świata w swoim roczniku... 2 mln euro to i tak mało, a że więcej od Ronnie? No cóż, wartość każdego spada z wiekiem i z spadkiem formy.
0
@mich_l I co tu smiesznego? Ronaldinho to juz tylko gwiazda medialna,na boisku niewiele prezentuje,nie chce sie przykladac do swoich obowiazkow wiec jaka ma miec wartosc? Bardzo lubie tego pilkarza,od niego zaczela sie moja przygoda z Barca ale trzeba byc obiektywnym. A tak jak kolega z dolu napisal,Dragowski to wielki talent i za kilka lat moze byc najlepszy na swiecie jezeli dalej sie bedzie tak rozwijal ;)
0
@patrykzmc2000 Z tego co podawał twitter to Vardy kontuzjowany i nie zagra.
0
@kuba1624 Moglem troche niewyraznie napisać;p Ja jestem świadom że eR-dziesiątka jest już deko stara, brzuszek piwny itp więc kosztuje tyle, a bramkarz Jagi mlody (nie ma 18 jeszcze) i wróżę mu przyszlość z fajerwerkami. "roz... bawilo" nie w tym sensie ironicznym, takie "pfff co to ma być", tylko naprawdę rozbawilo;p Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę że jesteś więcej wart od Tego-Który-Swoim-Uśmiechem-Zaczarowal-Caly-Świat ;)
1
@Stinger j.w. :)
PS mam nadzieję, że te oznaczanie kilku osób w komentarzach wprowadzą szybko;p