- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
151 odpowiedzi
LAMC_10
5
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
MirusAmisz
35
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
1
Dopiero teraz mogłem sprawdzić wyniki w LM i jestem nieco zaskoczony.
Atletico nie wygrywa z Astaną, wiem wiem że grali w Kazachstanie itp. ale mimo wszystko dla mnie niespodzianka.
Sevilla przegrywa aż 1-3 z City i chyba o wyjście z grupy nie ma powoli co marzyć się jeśli tak to się zakończy.
Ktoś oglądał pierwszą połowę? Kto lepszy?
Real prowadzi z PSG i pytanie takie jakie wyżej, jak to wygląda w tym meczu? Zasłużone prowadzenie Realu, fart czy może PSG gra beznadziejnie?
1
@Stinger Psg ich wręcz gniecie,gra tikitake a real fart.krótkie podsumowanie.
1
@Stinger Fart Realu Ronaldo gra z "kontuzją" a setek w PSG to na treningach chyba nikt nie ćwiczy.
2
@Stinger City zdominowało Seville, która w obronie nic nie grała. Po 15 minutach City miało 8 strzałów z czego 6 celnych i 2 bramki, więc to mówi samo za siebie.
1
@Stinger PSG gra dużo lepiej od Realu a bramka dla gospodarzy po fatalnym błędzie Trappa
1
@Stinger City dużo lepsze, do 10 minuty Sevilla nie istniała, potem coś zaczęli grać, ale z atakami City kompletnie sobie nie radzą