La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

3

Oglądał ktoś z was film "Naznaczony"? I co o nim sądzicie?

0

@BenedyktFCB Jedynka fajna. Dwojka i trójka juz średnia. Ale jedynkę można obejrzeć. Az sam chyba sobie włączę

1

@BenedyktFCB Zajebisty horror polecam:)

konto usunięte

0

@BenedyktFCB Wyróżnia się na tle kilku innych produkcji o takiej tematyce, charakteryzuje się dosyć starym stylem i klimatem, co wielu się podobało z tego co czytałem na forach filmowych. Ale dla mnie jest to mocne 6.5/10, nic więcej. Fajna jest też nutka "diabełka"

oraz parę scen, ale to wszystko. Podsumowując: wieczorkiem jak najbardziej, dwójka tak samo, ale nic co by mnie jakoś zachwyciło.

0

@jacobFCB A mi akurat trójka bardzo przypadła do gustu powiem szczerze. Kilka razy się wystraszyłem a jestem starym wyjadaczem jeśli chodzi o horrory:)

0

@Piotr,1985 Strach na horrorze to nie wszystko. Musi być klimat. Jedynka miała to coś. A trójka tak jakby byla robiona na siłę. Najlepsza w serii jest zdecydowanie muzyka. Skrzypce są najlepszym instrumentem na świecie do takich filmów.

0

@BenedyktFCB 1 część dobra ,dwójka już trochę słabsza ,a za chwilę zabieram się za trójkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?