La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

konto usunięte

1

Po długich poszukiwaniach znalazłam w dzisiejszym meczu pozytyw braku Leo Messiego na boisku. Wkońcu wykonywanie rzutów wolnych przez naszych ulubieńców dało (mi przynajmniej) emocje. Zawsze było wiadome, że będzie strzelał Leo mimo, że ktoś obok niego też się szykuję. Dzisiaj sama do końca nie wiedziałam kto będzie strzelał w dwóch sytuacjach.

Przyznam, że pierwsza okazja kiedy to Ney szykował się z Jordim była najbardziej ekscytująca. Przez moment byłam pewna, że to właśnie pędziwiatr będzie strzelał i byłby to pierwszy raz, w którym widziałabym mojego ulubieńca w takiej sytuacji. To sprawiło, że mam pytanie, czy ktoś może pamięta czy kiedykolwiek Jordi wykonywał rzuty wolne, karne?

Druga sytuacja to oczywiście Ivan z Mathieu. Ten pomysł był równie genialny kiedy to oboje wystartowali do piłki równocześnie. Myślę, że bramkarz miał spory problem z koncentracją w takich momentach i gdyby tylko nasi gracze okazali się odrobinę bardziej precyzyjni to byłoby idealnie.

0

@Neysi Nie nie wykonywał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?