La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

0

Witam. mam pytanie odnosnie player.pl? nigdy tam nie ogladalem zawsze to robilem na futbolhd, jednak od jakiegos czasu zadnego meczu nie moge obejrzec normalnie gdyz transmisje notorycznie padaja,czasem nawet na 10min... i teraz taka kwestia, korzystal ktos z tego playera i moze mi powiedziec czy warto wykupic pakiet? chce miec tylko la liga, potrzebuje na jakies ze 2miesiace. ktos moze podpowiedziec?

0

@zawsze_barca Mi chodzilo ladnie. Bez scinania dobrs jakosc, ale zawsze problem robil sie po ponad godzinie ogladania mianowicie stream sie pauzowal. Na poczatku po lliknieciu znwo na play dzialal 5 minit, potrm 2 minuty a potem po lazdym wlaczeniu stipowal sie co chwile i tak ogladanie na player.pl konvzylo sie dla mnie w 70 minucie

0

@kanz1794 to slabo strasznie.. a miales wykupione czy ogladales darmowe?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?