- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
pt9
7
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,trwa-planowanie-meczu-polska-argentyna-w-krakowie,artykul,615091,1,291.html Noo ciekawe :)
0
@kondziu=barca Byłoby świetnie i na pewno bym pojechał. :D Ale jakoś mi się wydaje, że ten mecz się nie odbędzie. Piłkarze Polski będą po Euro, a piłkarze Argentyny po Copa America. Będą strasznie zmęczeni i wątpię, że skrócą sobie wakacje.
Ale pożyjemy, zobaczymy :D Może akurat się uda.
0
@Bartek110 Mi się akurat wydaje że to bardzo realne, Aregńtyńczycy są bardzo przywiązani dla swojego papieża i myślę że zgodzili by się na taki układ, zresztą który zawodnik nie chciałby zagrać meczu dla papieża?
0
@Adrian2010 Obyś miał racje! :D
0
@Bartek110 Zeby na taki mecz pojechac to bys musial miec mega szczescie zeby bilet dorwac, jesli na mecz z Czechami bilety poszly w 1,5 godziny. Z Argentyna byloby to sekundy, chyba ze masz duzo siana to bys mogl odkupic :)
0
@kepaLechiaGd Serio bilety na mecz z Czechami poszyły tak szybko? :O No w sumie tanie były ale żeby aż tak. :D
No musiałbym mieć szczęście :D Ale wystarczyłoby mi nawet stanie pod stadionem :D