- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1037 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1037 Culés
11
Ankieta w polskim serwisie sportowym na temat kto wygra złotą piłkę :)
http://scr.hu/9f22/ir0y5
0
@stasiek329 Czyli jednak ludzie myślą i duża przewaga Leo nad CR7 :)
2
@stasiek329 Jakby tam był Wawrzyniak też by wygrał.
13
@stasiek329 Polska brać totalnie została zaślepiona Lewandowskim i jego kilkoma dobrymi występami:)
6
@stasiek329 Za 3 tygodnie swietnej gry Złotą piłke mu chca haha, ah Ci polacy..
2
@Dzemix111 To była pewne od początku
Martwi ta spuścizna nad Lewandowskim
W TOP 5 piłkarzy świata jest spokojnie na ten moment może nawet i w top 3; ale naprawdę złota piłka...
9
@Piotr,1985 Kiedyś ta forma przeminie, a on nie strzeli bramki w reprezentacji i znowu będzie szykanowany przez Januszy.
1
@stasiek329 i to z jaką przewagą :v
W Polsce mega głośno jest o Lewym, ostatnio rzeczywiscie gra świetnie w dodatku awans Polaków na Euro z Lewym jako bohaterem zrobił mu widocznie wielki fejm u Januszy piłki kopanej :D
4
@Dorek15 Coś mi się wydaje, że ci którzy głosowali na Lewego to są właśnie ci Janusze którzy z niego szykanowali. Teraz jest na fali to za nim głosują a jak znowu będzie zawodził, to będzie hejtowany na każdym kroku przez nich znowu:)