- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
18
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
40
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
10
101 milionów euro - to suma jaką wygrał dziś w primitivę, hiszpański odpowiednik toto-lotka, mieszkaniec Barcelony. Tak duża kwota padła po raz pierwszy w dziejach Hiszpanii. Wciąż nie wiadomo, kim jest multimilioner.
Kupiłbym sobie mieszkanie w Barcelonie, otworzył restauracje i oczywiście wykupilbum karnet na najbliższe 20 sezonów. Za resztę sprowadzilbym Verrattiego. Dobrze że marzyć można za darmo :)
3
@BJJ Nadal za mało jak na Verattiego
1
@Ukis nie przesadzaj za 60 spokojnie powinien odejsc a nawet 80 bylbym w stanie zasponsorowac :)
1
@BJJ Nie zapominaj ze w Katalonii podatek 52 procent wiec po odliczeniu podatku z tych 101 milionów juz tak dużo nie ma.
1
@BJJ Cóż, połowa dla państwa wiec się tak nie nacieszy ;) wciąż będzie miał dużo ale jednak boli, że mógł mieć więcej
0
@Adrian2010 podatek 52% jest od dochodow, nie wiadomo jaki jest od wygranych losowych
0
@Adrian2010 nie masz racji, podatek wynosi 20% od wygranej.
0
@BJJ A no chyba ze tak