- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
0
Temat trochę z dupy ale gram w fife 16 i co tydzień miałem dostawać złotą paczke a nic nie otrzymałem ktoś może wie o co chodzi?
1
@mmaarrcin Dostałeś jakiś kod na paczki?
0
@barcelonaLM a gdzie ten kod powinien się znajdować?
1
@mmaarrcin Nie wiem bo nie kupiłem do tej pory FIFy ale jeśli zamawiales pre-order przez neta to duzo ludzi miało dostać kod na e-maila. Tutaj pytanie kupiłeś w dniu premiery czy jakis pre-order przez neta?
0
@barcelonaLM kupiłem przez neta tydzień przed premierom wielkie dzięki poszukam na mailu tego kodu :)
1
@mmaarrcin No to poszukaj bo żeby miec te paczki to trzeba wbić specjalny kod na nie, jak grasz na pc to origin i wyszukujesz pole wprowadź kod produktu, przynajmniej tak musiałem w 14 zrobic ;)
1
@barcelonaLM wielkie dzięki kolego :D
1
@mmaarrcin Do usług :)
1
@barcelonaLM No i to się aż miło czyta, pełna kulturka, rzadko w necie się już spotyka tak sympatyczne dialogi :D