La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1914 Culés

4

Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)

konto usunięte

3

@daniel32778 Można powiedzieć że Euro zostało w Polsce opanowane.
3 awanse z rzędu to nie jest byle jaki wynik dla nas.
Wiadomo że takie Niemcy się tym nie szczycą ale jednak my możemy bo potencjał mamy o wiele mniejszy.
Nie myśl o MŚ 2018, myśl o Euro 2016, najpierw trzeba tam pokazać że Polska to nie tylko drużyna na chwilę ale na dłużej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?