La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

0

Odniosę się do naszej kadry. Przeraża mnie jedna rzecz. Nasi młodzi piłkarze aspirujący do gry w kadrze tacy jak Kamiński, Linety, czy Żyro chcą iść drogą Lewandowskiego, Milika i Glika, a jak się ich weźmie do wywiadu po porażce. To pojawiają się tłumaczenia. ''Ciężko się gra co 3 dni'' Czegoś tutaj nie rozumiem, bo moim zdaniem piłkarz, który nie jest w stanie grać co 3 dni i narzeka na grę co 3-4 dni. Liga, LE, liga LE. Według mnie chyba minął się z powołaniem, bo takim młodym piłkarzom, którzy mają jakieś piłkarskie ambicje. Granie co trzy dni powinno sprawiać radość, a nie być przeszkodą nie do przeskoczenia. Myśle, nieskromnie, że mam dużo racji.

konto usunięte

0

@Lukita popieram,jak jeszcze grałem w A klasie,to się cieszyłem jak graliśmy w środku tygodnia lige czy puchar Polski okręgowy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?