La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

0

Jutro poprawiam sprawdzian z matmy. Wie ktoś coś może na temat funkcji? :D

1

@SitvMen Poszukaj na YT.

konto usunięte

1

@SitvMen funkcja kwadratowa czy liniowa?

0

@SitvMen Ktystian, e-trapez, wszystko jasne. Tylko wlacz tempo odtwarzania 200% bo sie chlopa sluchac nie da

0

@SitvMen Miej wyjebane a będzie Ci dane!

7

@SitvMen Ku*wa, chłopie, przypomniałeś mi o jutrzejszym sprawdzianie z matmy... do jutra

0

@SitvMen Hahhahahaha, może lepiej książkę otwórz? xd

konto usunięte

2

@ViscaelBarca21 Załóżmy biznes. Ty będziesz dawać korki, a ja zajmę się przeliczaniem pieniędzy.

8

@SitvMen Polecam Matemaks na YT.

0

@ViscaelBarca21 Nie każdy jest tak uzdolniony z maty jak Ty ;)

1

@Jarekm Również polecam ten serwis. Dzięki Nim wyjechałem z 8% na próbnej maturze z matmy na wynik, który dał mi zaliczenie :)

0

@Dorek15 Ok, to jak dzielimy zyski, po sin z 30?

0

@kondziu=barca Wyczuwam sarkazm.

0

@SitvMen O jak temat o nauce, to najlepsze uczucie, kiedy masz premium na dajspisać.pl i w końcu możesz odrobić wszystkie zaległości :D

0

@ViscaelBarca21 No Ty mate cały czas wkuwasz i ją umiesz, ale większość ani jej nie wkuwa ani nie umie tym bardziej ;)

0

@kondziu=barca Podręczniki do matematyki nie gryzą. Gdybym ja był nauczycielem, to bym łapy ucinał jakby ktoś nie umiał matematyki :P

0

@Ledsbourne Oj chyba zbiory drogi Ledsie :D

0

@Jarekm Właśnie ogladałem filmy i coś zaświtało :D Trzymajcie kciuki, VeB!

0

@ViscaelBarca21 Że co? Nie załapałem kompletnie, co napisałeś, man :v

0

@Ledsbourne Chyba muszę wystosować jakąś specjalną prośbę do redakcji, żeby zmienili mi linka na bardziej kobiecy, bo po tym serio trudno się skapnąć.
Ale ok, wracamy do tematu. Chodzi mi o to, że matma to praktyka, więc raczej zbiory, bo w podręcznikach przecież nic nie ma (czyt. banalne przykłady i regułki). Już załapałeś? ;)

0

@ViscaelBarca21 Sporo tu podobnych nicków także cięzko wiedzieć kto jest kto ;p

1

@ViscaelBarca21 Ups, to sorki, za dużo tych ViscaElBarca napisanych różną czcionką z różnymi numerkami i ciężko się skapnąć tak w biegu, kto jest kim! Może zapamiętam :PDobra, teraz łapię, że o takie zbiory chodzi - może po prostu kwestia tego, że ja jakoś nigdy tak na nie nie mówiłem, a może dlatego, że już zmęczony jestem - ale jakoś skojarzyło mi się tylko ze zbiorami w sensie pojęcia matematycznego...(Ale... ale tak patrzę teraz i nawet na Krysickim pisze "podręcznik"! :( )

0

@Ledsbourne A w sumie to co za różnica, czepiam się o nic xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: