La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 917 Culés

0

W tym roku wyjątkowo bardziej męczący jest płacz użytkowników tej strony o transfery niż same dziennikarskie plotki na ich temat

Komentarz usunięty

0

0

@pride1899 Ty masz zastrzeżenia do ludzi, a ludzie po prostu są mamieni obietnicami Lapcia

Czego tu nie kminisz ziomek? Nie byłoby gównoburzy jakby uczciwie wyszedł i powiedział, że nie ma szans na wzmocnienia bo nie mają pieniędzy

Jednak w tym klubie jak widać z logiką to ze świecą szukać z wyjątkiem Flicka

0

@pride1899 Mnie bardziej męczą płacze o płacze

0

@Barca_Big_Moment Przyszło dwóch skrzydłowych, pracują nad Cancelo, oferta za Alvareza leży na stole, na pewno jeszcze więcej kontaktów dzieje się za kulisami. Podeślij mi jakiś wywiad/artykuł gdzie Laporta powiedział ilu konkretnie piłkarzy i na jakie pozycje obiecał ściągnąć bo ja takiego nie kojarzę, jedynie kojarzę jak mówił że mają możliwości podpisywać piłkarzy i to właśnie robią, więc nie wiem czym Ty zostałeś omamiony.

0

@pride1899 Cancelo to powinien być już dawno dopięty, a oni nawet z tym mają problem.

Oferta leży na stole? Chłopie ATM odrzuciło wszystkie oferty, więc nie wiem skąd Ty wziąłeś jakąś ofertę...

Żaden Julian tu nie przyjdzie, a oni zamiast się skupić na kilku innych pozycjach to skończą z Ferranem, który zostanie podwyżkę jak Araújo pielgrzym

Nie chce mi się wklejać tu wszystkich tych słów tego manipulanta bo on w kółko gada to samo jak mitoman

Póki co przepłacony dwukrotnie Gordon i pozyskany jako głęboki rezerwowy Adeyemi to wszystko czym może się pochwalić Deco

0

@Barca_Big_Moment Na pewno jesteś odpowiednią osobą do oceniania czy dyrekcja sportowa Barcelony powinna już dopiąć transfer Cancelo czy nie, tak jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie co się w tym temacie dzieje.

Oferta została złożona Atletico, wszyscy to potwierdzali.

To nie jest kwestia chęci czy nie tylko po prostu nie masz czego wklejać bo Laporta nigdy się nie wypowiadał ilu piłkarzy ściągnie.

Gordon i Adeyemi to są transfery Flicka - czyli to o co masa osób na tej stronie zabiegała, żeby ściągać piłkarzy których chce trener. Za głębokich rezerwowych też trzeba płacić, a 22 mln to bardzo dobra cena za niego. Ostatnie transfery w lidze angielskiej też pokazują, że kwota zapłacona za Gordona wcale nie jest aż tak przesadzona.

Po co Ty kibicujesz tej Barcelonie jak wszystko co z nią związane generuje w Tobie takie negatywne emocje jakby od tego Twoje życie zależało.

0

@pride1899 Kibicuje Flickowi i chłopakom z zespołu, a klub to tylko korpo dlatego nie mam pojęcia dlaczego ludzie tak bronią tego zarządu. Nawet PSG może być zarządzane w sposób inteligentny i na zdrowych zasadach, a Barca jest pod tym względem tragiczna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?